WordPress Destek Hattı: +90 (216) 606 3773

HAKKIMIZDA NE DEDİLER?

İletişim ve teknik yeterlilik açısından beraber çalışmaktan keyif aldık ve ortaya güzel işler çıktı. Özellikle, WordPress konusundaki hakimiyetinin projelerimize çok şey kattığını düşünüyorum.
Bora YALÇIN WordPress Ninja
Momoth internet konusunda sıkışık olduğunuz, çözemediğiniz konularda yardımcımız olarak önemli bir boşluğu dolduruyor.
Yeşim ÖZSOY Sanat Yönetmeni
Orta ve büyük ölçekli e-Ticaret girişimlerinde en kritik noktalardan biri tedarik, stok, muhasebe birimlerinin e-Ticaret sitesi ve birbirleri ile sorunsuz, entegre olarak çalışması. Bilici Yatırım A.Ş. olarak entegrasyon ve diğer yazılım hizmetleri için Momoth ile çalıştık. Momoth ekibinin işini severek yapan, güçlü portfolyo sunan, işine hakim kişiler olduğunu görmemiz tercih sebebimiz oldu. Yeni projelerimizde yine Momoth ile çalışmaya devam edeceğiz.
Ahmet ÇIĞŞAR Ürün Yöneticisi
Momoth’la çalışmak, bize çok büyük kolaylık sağladı. Sitemizi hayal ettiğimiz kalite ve tasarımla buluşturup, harika bir iş çıkardılar. Her konudaki destek ve çabalarından dolayı Momoth’a teşekkür ediyoruz.
Bike Gizem ENGİN Kurucu, Müdür
Zorlu bir süreçten geçerek, işimizi en basite indirgeyerek tüm sorunlarımızı çözdüler. Çok kısa bir zamanda ortaya bize özel bir e-ticaret platformu sundular. İleride de gösterdiği çaba, teknik destek, hızlılığı ve güvenilirliğinden dolayı Momoth’u tercih etmeye devam edeceğiz.
Alican KANGOTAN Sanat Yönetmeni
Kurumumuzun web sitesi tasarımında zamanında, kaliteli, prefesyonel ve müşteri odaklı bir hizmet verdikleri için Momoth ekibine teşekkür ederim.
Gamze BAYRAKTAROĞLU Yönetici Koçu
Bu yazın en bomba geliştiricisi, ne kadar proje varsa gözünüz kapalı teslim edin!
Times New Roman Font