WordPress Destek Hattı: +90 (216) 606 3773

HİZMETLER

Sizlere sadece 5 farklı alanda hizmet vererek mükemmel bir iş çıkartıyoruz.

WordPress Eklenti Geliştirme

Bir eklenti fikriniz mi var? İstediğiniz özelliklerde WordPress eklentisini sizler için sıfırdan geliştiriyoruz. Var olan eklentilerinizin geliştirilmesini ve yeni özellikler eklenmesinde sizlere destek oluyoruz.

WordPress Tema Geliştirme

Tamamen özgün tema fikirlerinizi birebir WordPress’e uygulayıp sizlere arama motoru dostu bir WordPress teması geliştiriyoruz. Var olan temalarınızın geliştirilmesini ve yeni özellikler eklenmesinde sizlere destek oluyoruz.

WordPress Danışmanlık

Yüzü aşkın danışmanlık hizmeti veren bir şirket olarak, WordPress alanında yetkin ekibimizle sizlere üst düzey bir danışmanlık hizmeti verebiliriz.

Arayüz Geliştirme

Tasarımlarınızı sıfır kayıpla birebir aynı olmak şartıyla yeni teknolojilerle arayüz dökümünü gerçekleştiriyoruz. Sizlere kusursuz, temiz ve okunaklı HTML & CSS teslim ediyoruz.

WordPress Bakım & Destek

WordPress ile ilgili anlık ve tekrarlayıcı sorunlarınıza hızlı çözümler üreterek, ileride oluşabilecek sorunları önceden tespit edip, ileride fazla zaman kaybetmenizi engelliyor ve olası hataları anında çözüyoruz.

Yıllık bakımını ve desteğini üstlendiğimiz müşterimizden edindiğimiz tecrübelere istinaden aylık ve yıllık bakım anlaşmalarıyla WordPress’inizi bizlerin kontrolüne bırakarak, artık rahat bir nefes alabilirsiniz.